PL

Traktujemy każdego klient indywidualnie. Realizujemy wszystkie powierzone nam prace ze szczególną dbałością o detale. Zdajemy sobie sprawę z tego, że kluczem do udanej współpracy jest zadowolony klient. Jesteśmy w pełnym kontakcie telefonicznym lub mailowym ze zleceniodawcą bądź osobami współpracującymi z naszym klientem. Komunikacja i przepływu informacji gwarantuje prawidłowe i terminowe zakończenie zlecenia.


Stawiamy na dialog. Uważamy, że prawidłowe zrozumienie postawionych przed nami zadań wymaga komunikacji i rozmowy, które doprowadzą do bardzo dobrych rezultatów. Staramy się być dostępni w każdy możliwy sposób a kompromis jest do przyjęcia tylko gdy jakość świadczonych przez nas usług pozostanie na adekwatnym do pracy poziomie.


Nieustannie się rozwijamy. Obecne tempo pojawiających się nowych produktów na rynku wymaga od nas ciągłego monitorowania atrakcyjnych możliwości i technologii. Wiemy, że klienci często mają sprawdzone rozwiązania dlatego chętnie uczymy się nowych rzeczy a pojawiające się problemy staramy się traktować jako kolejne wyzwania, które eliminują przyszłe błędy.


Sprawdzamy i kontrolujemy swoje prace. Przed przekazaniem klientowi zakończonego zlecenia kontrolujemy siebie pod kątem jakości i wykonania wszystkich przez nas prac. Wychodzimy z założenia, że prawidłowo i solidnie wykonane zlecenie zaowocuje prawidłowym, bezawaryjnym i długim działaniem instalacji elektrycznej.


Jesteśmy otwarci na współpracę. Kontakty w biznesie są bardzo ważne dlatego staramy się utrzymywać dobre relacje zarówno z klientami jak i z konkurencją. Chętnie pomożemy przy realizacji wszelkich zleceń związanych z naszą branżą. W celu nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu z nami. Na pewno znajdziemy wspólny język.


Dążymy do zdrowej perfekcji, dlatego współpracujemy z wieloma producentami elektronicznych komponentów automatyki przemysłowej. Nie zostawiamy sobie znaków zapytania. Posiłkujemy się i opieramy swoje decyzje na opinii doświadczonych specjalistów działających i szkolących się w branży w całej Europie. Ze względu na szeroki wachlarz dostępnych produktów na rynku pojawiają się sytuacje, w których nie jesteśmy pewni czy dane rozwiązanie będzie wystarczająco bezpieczne i trwałe jakościowo w zależności od warunków pracy w jakich występuje. Właściwy dobór komponentów elektrycznych znajdujących się w szafie sterowniczej czy optymalny projekt tras kablowych pozwala na obniżanie kosztów ponoszonych przez klienta tym samym zwiększając wzrost wydajności danej aplikacji poprzez zakup najlepszych komponentów.

Efekty każdej pracy widoczne są dopiero gdy fizycznie coś zostanie wykonane. Natomiast by praca ta została rozpoczęta należy przemyśleć możliwie każdy aspekt projektu i konsekwentnie trzymać się ustalonego planu nanosząc jedynie niewielkie poprawki, które umknęły. Tak wygląda nasze podejście do każdego zleconego nam projektu. Przygotowujemy i zbieramy wszystkie informacje, które następnie wykorzystujemy w miejscu pracy cały czas się doskonaląc i analizując stan rzeczywisty z założeniami projektowymi. Przekonani jesteśmy, że ciężka praca umysłowa oparta na opinii ekspertów będzie skutkować spokojnym, pewnym i terminowym wykonaniem zlecenia.