PL


img11

Rozwiązania opakowaniowe

We współpracy z zaufanymi partnerami dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla opakowywania produktów bezpośrednio na linii produkcyjnej. Nasze rozwiązania dotyczą między innymi owijania palet dzięki czemu generujemy mniej odpadów. Sposób pakowania gotowych wyrobów jest efektywny, szybki a co za tym idzie skraca czas produkcyjny zmniejszając terminy dostaw, równocześnie obniżając koszt pracy.

Prawidłowe opakowanie i segregacja przyczynia się do pełnego wykorzystywania powierzchni magazynowych. Tak przygotowany produkt jest bezpiecznie ładowany, układany, transportowany i wyładowywany co pozwala odbiorcy cieszyć się zakupionym towarem w nienaruszonym stanie.
Wykonujemy nowoczesne instalacje elektryczne kładąc nacisk na jakość i bezpieczeństwo. Pokrywamy wszystkie aspekty związane z realizacją obiektu począwszy od przewidzenia tras kablowych poprzez dobór i podłączenie komponentów elektrycznych w szafie rozdzielczej. Oddajemy gotowy obiekt do użytku klienta dostarczając kompletną dokumentację techniczną, schematy oraz zestawienie wszystkich wykonanych przez nas pomiarów.

Działa gdy folia się skończy bądź zostanie przerwana

Zarządzaj swoim domem za pośrednictwem komputera, smartphone’a czy panelu operatorskiego umieszczonego w dowolnym miejscu Twojego pokoju. Programujemy i tworzymy aplikacje do zarządzania funkcjami w Twoim domu na urządzenia mobilne i stacjonarne. Sprawdź co się dzieje w Twoim domu gdy Ty jesteś na urlopie.

#
#
#
#
#